Zdobywam dla Ciebie wszelkie pozwolenia

Dla moich Klientów zdobywam wszelkie dokumenty formalne, uzgodnienia, warunki techniczne, zgody, a także niezbędne opracowania geodezyjne i geologiczne. Jest to rozwiązanie wygodne, oszczędzające Państwa cenny czas. Znacznie przyspiesza również wszelkie procedury i ułatwia koordynacje całego przedsięwzięcia.

Korzyści współpracy ze mną

Zdobycie wszelkich pozwoleń związanych z inwestycją

Dla naszych Klientów zdobywam wszelkie dokumenty formalne, uzgodnienia, warunki techniczne, zgody, a także niezbędne opracowania geodezyjne i geologiczne. Jest to rozwiązanie wygodne, oszczędzające Państwa cenny czas. Znacznie przyspiesza również wszelkie procedury i ułatwia koordynacje całego przedsięwzięcia.

Gwarancja zdobycia pozwolenia lub skutecznego zgłoszenia

Moje doświadczenie i profesjonalizm w zakresie przygotowania projektu budowlanego przeznaczonego do wniosku o pozwolenie na budowę lub zgłoszenie budowy gwarantuje uzyskanie pozytywnej decyzji lub skutecznego zgłoszenia.

Oszczędność i optymalizacja kosztów budowy

Projektowanie od podstaw pozwala od samego początku kontrolować konieczne do poniesienia koszty budowy, w trakcie prac projektowych wprowadzam takie rozwiązania, szukam takich technologii i kompromisów, by nie przekraczając wyznaczonego przez Ciebie budżetu stworzyć projekt spełniający Twoje oczekiwania.

Nieograniczone spotkania koncepcyjne

Nie ograniczam ani czasu ani ilości spotkań koncepcyjnych, dopóki nie masz pewności co do ostatecznego kształtu budynku, spotykam się, dyskutuję, wyjaśniam, rozwiewam wątpliwości i szukam takich rozwiązań, które w pełni Cię zadowolą.

Całościowy nadzór nad projektem i jego realizacją

Gwarantuję nadzór autorski na etapie realizacji, doradztwo i pomoc w wypadku wątpliwości lub rozwiązań szczegółowych na budowie.

Wiedza i doświadczenie w nawet najbardziej skomplikowanych projektach

Mam duże doświadczenie w projektach bardzo skomplikowanych ze względu na uwarunkowania formalno – prawne, wymagania wynikające z przepisów szczegółowych, wymagania konstrukcyjne, technologiczne, ekonomiczne a także wymagania wynikające z ochrony konserwatorskiej.

Wiedza w zastosowaniu nowoczesnych technologii

Posiadam dużą wiedzę na temat zastosowania najnowszych technologii w budownictwie mieszkaniowym i użytkowym, znam wady i zalety poszczególnych rozwiązań budowlanych, instalacyjnych i materiałowych.

Kompleksowa całościowa spójna wizja projektu

W moim biurze architektonicznym powstają projekty w pełni przemyślane pod każdym względem. Przedyskutowane, przeanalizowane i spójne. Inwestor jest świadomy dokonanych wyborów i kompromisów, w momencie wnioskowania o pozwolenie jest pewien podjetych decyzji. Dzięki przedstawionym szczegółowo wizualizacją budynku z zewnątrz , a także możliwości obejrzenia budynku “od środku”.

Szacunek dla Twojego czasu i pieniędzy

W moim biurze architektonicznym szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów, dlatego przedstawiamy jasne warunki współpracy na samym jej początku, wywiązujemy się
z ustalonych terminów i zakresów zleconych prac. W każdym temacie dajemy z siebie 100% zaangażowania, maksimum możliwości, wiedzy i chęci. Jeśli pojawiają się problemy w trakcie projektowania wynikające z ustaleń lub uzgodnień szczegółowych otwarcie rozmawiamy o nich i o sposobach ich rozwiązania.

Zapraszam na niezobowiązujące bezpłatne spotkanie na temat Twojej inwestycji.

Pierwsze spotkanie ze mną jest zupełnie niezobowiązujące i bezpłatne niezależnie od tego ile czasu będzie trwało.

Na spotkaniu omówię interesujący Cię temat, opowiem o możliwościach danej inwestycji, wadach i zaletach wynikających z uwarunkowań danego terenu, o uwarunkowaniach prawnych, ekonomicznych i technicznych, a także o szczegółach mojej oferty i warunkach współpracy.