Jestem architektem od 13 lat. W mojej karierze zrealizowałem wiele projektów z różnych zakresów architektury. Realizuję projekty w Tychach i na terenie całego Śląska.

Wyróżnia mnie staranność w działaniu i pieczołowitość w dążeniu do uzyskania określonego efektu. Projektuję domy, obiekty komercyjne oraz wnętrza. Podstawą mojego działania jest uzyskanie dla moich klientów wszelkich pozwoleń związanych z ich budową.

architekt tychy opinie

Prowadzę biuro architektoniczne z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu architektury mieszkaniowej i użytkowej. Mam za sobą wiele udanych realizacji projektów budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych i obiektów użytkowych.

Tworzone przeze mnie projekty charakteryzują się dużą indywidualnością i profesjonalnym podejściem do tematu.

W mojej pracowni przedstawiam jasne zasady współpracy, wady i zalety poszczególnych rozwiązań, gwarantujemy nadzór autorski na etapie budowy oraz doradztwo w kwestii optymalizacji kosztów budowy oraz aranżacji wnętrz. Dla każdego projektu gwarantuję pełną obsługę formalną, doradztwo w kwestiach budowlanych, finansowych, ekonomicznych
i technicznych.

Szanuję czas i pieniądze moich Klientów, wierzę w siłę współpracy, dbam o szczegóły, rozwiewam wątpliwości, szukam dróg, podpowiadam, wywiązuję się z ustalonych warunków współpracy i terminów.

Trudna działka? Nietypowe potrzeby?

To dla mnie inspiracja, która dzięki mojemu zaangażowaniu sprawia, że wychodzę ponad standardowe schematy proponując rozwiązania idealnie dopasowane.

Gwarancja pozwoleń

Dla moich Klientów zdobywam wszelkie dokumenty formalne, uzgodnienia, warunki techniczne, zgody, a także niezbędne opracowania geodezyjne i geologiczne. Jest to rozwiązanie wygodne, oszczędzające Państwa cenny czas. Znacznie przyspiesza również wszelkie procedury i ułatwia koordynacje całego przedsięwzięcia.

Dom jak z marzeń, unikat – prawdziwa perła wśród szarości to życzenie wielu Inwestorów, którzy chcieliby swoje indywidualne wizje zmienić w rzeczywistość. Sztampowe budownictwo nie porywa atrakcyjnością, co więcej, niejednokrotnie nie spełnia nawet połowy życzeń przyszłych mieszkańców. Rozwiązaniem doskonałym jest profesjonalne biuro architektoniczne Tychy to miejsce, w którym nie brak ekspertów w tej dziedzinie, którzy posiadają wyjątkowy zmysł organizacyjny, funkcjonalny, a przy tym są genialnymi artystami.

Budownictwo od igły

Prawdziwa sztuka nie znosi powielania, każdorazowo jest wytworem skrojonym na miarę potrzeb, perfekcyjnym i urzekającym. Budownictwo i architektura nie rządzą się innymi prawami niż te nakreślone na początku. Wymagają precyzji, dopasowania rzeczywistości do wizji i wdrożenia rozwiązań, które – podczas użytkowania budynku – staną się bezcennymi. Jeśli chcemy wybudować dom, w którym wszystko będzie dokładnie takie, jakie sobie założyliśmy koniecznie należy postawić na projekt indywidualny, który wykona doświadczony architekt Tychy na podstawie wielu wspólnych ustaleń.

Praca jaką wykonują architekci Tychy to autentyczny kunszt, w którym zawiera się wiedza, doświadczenie i nowatorskie – niezmiennie świeże – spojrzenie. Biorąc pod uwagę fakt, że każdy Inwestor ma konkretne wymagania, a budowa to potężny wydatek nie ma mowy o pochopnym wyborze specjalisty. Idealne biuro architektoniczne Tychy będzie rekomendowane przez wielu, dodatkowo, pracujący tam eksperci postawią na wzajemną współpracę, a przygotowanie projektu będzie przedsięwzięciem zwieńczonym uzyskaniem pozwolenia na budowę bez żadnych komplikacji.

Klucze sukcesu

Poważny architekt Tychy będzie zadawał pytania – nieustannie, a dodatkowo będą one bardzo szczegółowe., dotyczące min. budżetu, usytuowania działki, wizje, przewidywaną liczbę mieszkańców czy preferowany sposób ogrzewania. To jedna z cech, na które należy zwrócić uwagę. Im więcej rzeczowych pytań tym lepiej. Renomowani architekci Tychy wezmą pod uwagę osobiste preferencje Inwestora, a także podsuną konkretne rozwiązania. Jakość i rzeczowość zadawanych pytań będą wskazywały na rzetelność.

Planowanie inwestycji musi być obopólną pracą. Faktem jest, że po stronie specjalisty leży opracowanie spraw technicznych i maksymalne wykorzystanie atutów działki, a także zadbanie o energooszczędność. Urzeczywistnienie marzeń o niepowtarzalnym domu wymaga zaangażowania osób o szerokich kompetencjach, które wykluczają wszelkiego rodzaju niedomówienia i pomyłki.

Spa Zakrzówek, Elektryk Kraków, Architekt Katowice